Çok konuşulan Derya Yalçınkaya’nın akıbeti belli oldu: Özel görüntüleri çıktı –

Hi and welcome to my new and top trending blog in this article, we will discuss Çok konuşulan Derya Yalçınkaya’nın akıbeti belli oldu: Özel görüntüleri çıktı, this video is trending on social media, Peoples all over the world have gone loopy to get the update about subject matter, watch the more updates about trending topic.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ekrana gelen Derya Yalçınkaya olayı kısa bir süre önce bir anda gündeme oturdu. Eşi Selim Yalçınkaya’nın katilinin araştırılması için ekrana çıkan Derya Yalçınkaya’nın canlı yayında eşiyle ilgili yaptığı çoklu ilişki itirafı gündem oldu.

WATCH FULL VIDEO 

Derya Yalçınkaya’nın özel görüntülerinin köydeki Ertuğrul adlı kişi tarafından yayıldığını iddiası dikkat çekerken geçen haftalardan bu yana programda işlenmeyen olayın neden sürdürülmediğinin nedeni belli o

Adli makamlar konuya el koydu and araştrmann bundan sonraki ksm gizli şekilde yürütülecek, sosyal medyada yer alan iddiaya göre konunun ciddi şekilde gündem olmasn De Müge Anl and ekibi başka konulara yönelmek zorunda kald, getirilen yayn yasa nedeniyle.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*